PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

ŞİRKET PROFİLİ


Şirketimiz 1991 yılında Ç.K.B. Montaj İnş. San. Tic Ltd. Şti.  ismi altında kuruldu. 2012 yılında yeniden yapılanmaya giderek BİR-TİM Teknolojik Montaj İnş. San. Ltd. Şti. adını almıştır. Şirketimiz bir çok alanda başarılı faaliyetler göstermiştir. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve kaliteyi ön planda tutmak, sağlam ve güvenilir işler yapmak firmamızın ana prensiplerdir. Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren güvenirliğini kanıtlamış, bu güven duygusuyla yoluna devam etmiş ve etmektedir.

İŞTİGAL KONULARIMIZ

  • Mekanik Montaj. (Türbin ,Pompa, Kompresör ,Klima vs.)
  • Boru İmalat ve Montajı ( Carbon steel, Paslanmaz, Tubing vs)
  • Çelik Konstrüksiyon Montajı
  • Komple Santral Montajı (Mekanik işler) yapmak.
  • Spool İmalatı
  • Kumlama ve Boya
  • Tank İmalat ve MontajıVİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak. ilişkilerin kalıcı olabilmesi için verilen sözlerin eksiksiz zamanında yerine getirmek. Tutarlı davranışımızla müşterinin aranır ve ilk tercihi olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Kaliteli, dürüst ve deneyimli kadrosuyla değişen teknolojiden yararlanarak müşterilerimize hizmet etmek. Müşterilerimize zamanında, dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli yenilenen dünya standartlarından taviz vermeyen hizmet anlayışıyla bir marka olmak sektördeki hedefimizi sürekli yükseltmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hizmetlerimizde sürekli değişen, standartları yakalayan, yenilikçi, kaliteli, güvenilir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini titizlikle yerine getirmek. Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyip değişimin ve gelişimin takipçisi olmak. Ayrıca çevre duyarlılığına hassasiyetle uymak.

İŞ GÜVENLİĞİ

Kazasız işler yapmanın, can güvenliğinin pek çok işlerden daha önemli olduğunun bilincinde olduğumuzun bilincindeyiz. Bu anlayıştan hareketle   BİR-TİM ilk iş gününden itibaren çalışan personeline iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda gerekli eğitimleri vermektedir. Eğitimler düzenli şekilde devam etmektedir. Her ay iş güvenliği ve işçi sağlığı için çalışan personeli ile toplantılar yapılmaktadır.               

  •