PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

MTY Bilişim, BT Çözümleri ve Sistem Entegrasyonu alanında kurumsal ve özel müşterilerine, konusunda uzman, ilgili sertifikasyonları tamamlamış, gerçek proje ve sistem deneyimlerinde bulunan, ileri seviyede kendini geliştirmiş uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Projelerimizde Network, Sunucu, Güvenlik ve Raporlama Sistemleri İle ilgili donanım ve yazılım gereksinimleri, sektörün lider markalarından oluşan (Microsoft, HP, IBM, DELL, Intel, Fortigate) ürünlerden seçilerek en yüksek verimin sağlanması hedeflenmektedir.

İleri Seviye Network Analizi ve Güvenliği
Mevcut yapının incelenerek gerekli güncellemelerin ve gereksinimlerin Sağlanması. Bilgi Teknolojileri Güvenliği Danışmanlığı, Güvenlik Sistemleri Planlaması, Projelendirmesi ve Uygulamaya Alınması.

Sistem Kurulum, Sistem Yükseltme
Windows Server 2003 R2, Server 2008 R2 Kurulumu, Yapılandırması ve Bakım Hizmetleri.

VPN, LAN, WAN Teknolojileri
Cisco, Hp, Fortigate, Zyxel Network Ürünlerini Planlaması, Projelendirmesi ve Uygulamaya alınması.

Server Yapılandırması
Microsoft Active Directory Servisi Kurulumu Yapılandırılması ve Bakım hizmetleri, Microsoft Cluster Servisleri, Microsoft Network Load Balancing (NLB), Microsoft Exchange Server 2003 , 2007, 2010 , MS Sql Server 2008 R2, Microsoft ISS 7.0 , hizmetlerinin kurulumu ve desteğinin verilmesi.

Datacenter Yapılandırması
Gerekli Olan Donanım Yazılım ve Güvenlik Sistemlerinin Oluşturulması.